O nás

Vitaj na našom numerologickom portáli Signs in Numbers

Numerológia pomáha odhaliť, čo všetko je ukryté v dátume narodenia a i v ných dôležitých dátumoch, či číslach. Prečo práve Signs in Numbers alebo Znamenia v číslach? Nemusia to byť priamo len Znamenia, môžu to byť rovnako odkazy v číslach, upozornenia, výstrahy, výzvy » skrátka všetko, čo môže byť dôležité pre vyššiu kvalitu ľudského života.

Na numerologickom portáli Signs in Numbers sa nachádza množstvo zaujímavých informácií a článkov o numerológii. Okrem toho sú tu k dispozícii aj rôzne numerologické kalkulačky, aktuálne: 

numerologicky-horoskop-signsinnumbers

numerologicka-kalkulacka-lasky

Chceš si dať vypracovať numerologický rozbor? Portál Signs in Numbers bol vytvorený aj za účelom sprostredkovania numerologických rozborov on-line formou, bez potreby priameho kontaktu s numerológom. Znamená to, okrem iného aj to, že sme vytipovali základné otázky, na ktoré si užívateľ na našom portáli nájde odpoveď aj sám – prostredníctvom on-line numerologických rozborov.

Špecializujeme sa na oblasť vývoja numerologických výpočtov on-line formou a možnosti výpočtov rozborov neustále rozširujeme. Tu sa dozvieš, čo všetko si vieš u nás dať vypočítať » typy on-line numerologických rozborov »

Prečo numerológia?

Numerológia, ako náuka o číslach, má k dispozícií množstvo nástrojov, s ktorými si môžeme uľahčiť život. Či už sa to týka otázok sebapoznania, poznania svojich blízkych alebo otázok medziľudských vzťahov. Najčastejšie nás zaujímajú tie rodinné, partnerské, prípadne priateľské a pracovné vzťahy.

Numerológia sprostredkúva poznanie nadobudnuté a overené časom. Prostredníctvom nej odhaľujeme znamenia ukryté v číslach (v dátumoch narodenia, udalostí, a ostatných číslach, ktoré nás obklopujú). Tieto znamenia umožňujú lepšie pochopenie situácií, s ktorými sa v živote bežne stretávame. A nie len to, pomáhajú nám aj lepšie zvládať životné úlohy, ktoré sú pred nami.

» O numerológii sa viac dozvieš tu »

Prečo práve on-line forma numerologických rozborov?

Doba je rýchla, hektická – čas je vzácny, pre každého z nás. Osobný kontakt s numerológom nie je vždy možný a to z rôznych dôvodov. Niekedy ide o faktor dostupnosti z hľadiska lokality, inokedy z hľadiska financií, no v neposlednom rade aj z hľadiska času...

Dostať sa k numerológovi, nájsť voľný termín, ktorý by vyhovoval obidvom stranám a vycestovať za ním – nie je vždy jednoduché a hlavne neraz je to časovo náročné. A telefonické hovory na audiotextové čísla, tiež nie sú tým najšťastnejším, a ani najlacnejším riešením...

Aj toto sú dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli vytvoriť takýmto spôsobom koncipovaný numerologický portál –špecializovaný na on-line formu rozborov.

Aké sú výhody on-line numerologických rozborov?

 • Vypočítaš si to, čo ťa zaujíma kedykoľvek – aj teraz, aj v noci, aj nad ránom. Rozbory sú dostupné kedykoľvek, podľa toho, kedy máš čas TY.
   
 • Zistíš si, čo ťa zaujíma kdekoľvek – tam, kde máš prístup na internet. Z pohodlia domova, ale aj počas obednajšej prestávky, či na cestách.
   
 • Uvidíš, aké je to skutočne jednoduché – zaberie ti to len pár minút. Stačí si vybrať typ rozboru, zadať potrebné informácie a rozbor je na ceste k tebe.
   
 • Prečítaš si svoj numerologický rozbor hneď – nečakáš ani týždeň, ani deň... Rozbor máš dostupný doslova okamžite po objednaní a uhradení výpočtu.
   
 • Máš svoje numerologické rozbory vždy po ruke. Môžeš sa k nim kedykoľvek vrátiť, máš ich k dispozícii vo svojom archíve v Osobnej zóne. 
   
 • Vieš, že doručenie tvojho rozboru je diskrétne – elektronickou formou. Rozbor ti príde iba na email. Nepride to od nás žiadna pošta priamo domov na adresu.
   
 • Môžeš potešiť svojich blízkych originálnym darčekom. Numerologické rozbory sú skvelým tipom na darček. Stačí ti vedieť dátum narodenia blízkeho človeka a originálny darček je na svete.

 Chceš si to vyskúšať? O tom, ako to u nás funguje sa dočítaš v nasledujúcej časti.

Ako to funguje na numerologickom portáli Signs in Numbers?

Portál Signs in Numbers je rozdelený do niekoľkých častí.

 • O numerológii » všeobecné články a informácie o numerológii. Dozvieš sa viac o základných pojmoch, s ktorými sa budeš stretávať aj v rámci numerologických rozborov. Články sú dopĺňané o konkrétne príklady a ukážky, aby boli jednotlivé témy čo najviac zrozumiteľné.
 • Numeronews » novinky, zaujímavosti a numerologické komentáre k aktuálnemu dianiu. V tejto časti sú dostupné numerologické rozbory rôznych udalostí a dátumov. Nájdeš tu aj vypracované numerologické profily slávnych osobností. Dátum narodenia, rodné meno, zmenené meno, dôležité životné etapy – na všetko si posvietime cez znamenia v číslach.
 • Numerologické horoskopy » tu si vieš dať vypočítač horoskopy podľa dátumov narodenia: denný numerologický horoskop, horoskop na zajtra, osobný ročný horoskop. A okrem toho aj osobný rozbor konkrétneho dátumu, ak ťa čaká mimioriadna udalosť alebo iný dôležitý deň.
 • Numerologické rozbory on-line » prehľad všetkých našich rozborov. Tu si môžeš dať vypočítať rozbor, ktorý ťa zaujíma. Ku každému rozboru je dostupný aj popis a krátka ukážka rozboru.


NOVINKOU na našom portáli je to, že numerologické rozbory sú dostupné skutočne pre všetkých. Sú k dipozícií aj pre neregistrovaných používateľov, nielen pre registrovaných. Samozrejme, že aj u nás si registrovaní používatelia užívajú kopec výhod a darčekov » Registrácia zdarma »

Staň sa aj ty registrovaným používateľom a užívaj si svoje výhody

Čo všetko získaš registráciou na portáli Signs in Numbers?

 • Získaš prístup do Osobnej zóny a k prehľadnému archívu tvojich rozborov.
 • Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. 
 • Budeš medzi prvými, ktorí budú vedieť o novinkách, súťažiach a akciách na našom portáli.
 • A občas ťa môžu milo prekvapiť aj darčekové a zľavové kupóny.
   

Čo všetko si vieš dať u nás vypočítať?

Snažíme sa neustále zlepšovať naše rozbory a pridávať nové možnosti výpočtov. Momentálne máme k dispozícii tieto numerologické rozbory: 

numerologicke-rozbory-prehlad

Stačí si vybrať oblasť, ktorá ťa zaujíma a zadať potrebné údaje. Napr. v prípade zhody partnerov budú kľúčovými údajmi dátumy narodenia obidvoch partnerov. Je to naozaj jednoduché a po chvíľke je rozbor na ceste k tebe.

Rozbor sa ti zobrazí ihneď po zaplatení (cenník nájdeš tu »), počká na teba aj na emaili a ak chceš mať svoje numerologické rozbory prehľadne uschované, tak sa u nás zaregistruj a budeš mať k dispozícií aj archív svojich rozborov » Registrácia zdarma »

Kto tvorí tím Signs in Numbers?

Garanciou kvality našich numerologických rozborov je skúsený tím, pod vedením numerológa, ktorý sa špecializuje aj na oblasť karmalógie. Tím, ktorého cieľom je spájať to najlepšie z jednotlivých numerologických učení. Získané poznatky sa snažíme takouto on-line formou sprostredkovať, čo najširšiemu okruhu ľudí.

Spoločne vymýšľame a vylepšujeme naše služby. Zdokonaľujeme náš systém a hľadáme spôsoby pre ďalšie rozširovanie možností numerologických výpočtov na našej stránke. 

Na počiatku bol "nevinný" záujem, koníček – ako inak, veď bez toho to nejde. Nasledovali roky poznávania, skúšania, nekonečného počítania. Fascinujúce, ako tie čísla fungujú ... Potom prišla túžba a zároveň veľká výzva – skúsiť spraviť niečo nové, vytvoriť komplexný numerologický portál, ale tak "inak".

» Čo povieš? Darí sa nám to? Posúvame sa aj vďaka spätnej väzbe od našich používateľov. Nechaj nám odkaz alebo svoj postreh v » dotazníku »

Portál Signs in Nubmers ti ponúka šikovnú pomôcku na každý deň: numerológiu so svojimi nástrojmi a poznaním – tak nech ti slúži k úžitku. Prajeme ti úspešnú cestu za hľadaním odpovedí na otázky, ktoré ťa zaujímajú.

logo-signs-in-numbers Numerológia – poznanie overené časom