Numerologický rozbor online

Rozbor dňa podľa numerológie

Zaujíma ťa konkrétny dátum? Numerologický rozbor dňa sa tvorí na základe dátumu narodenia, ktorý umožňuje odhaliť vibráciu dňa. Tento typ rozboru opisuje, na čo je vhodný konkrétny deň pre konkrétneho človeka. Plánuješ sa pustiť do niečoho konkrétneho alebo máš pred sebou dôležitý termín? 

Čo je to téma a vibrácia dňa?

  • Téma dňa predstavuje to, s čím budeš počas dňa "pracovať" – s ktorou tematikou sa budeš najviac stretávať. V pozitívnom, ako aj v negatívnom smere. Napr. veľká téma zdravia znamená, že v tento deň je potrebné zaoberať sa zdravím. Otázne je, či v pozitívnom alebo negatívnom smere. Ale ústrednou témou dňa je stále zdravie.
  • Vibrácia dňa je energia, ktorá určuje charakter dňa.

Každý deň prináša dve podoby jednej vibrácie čísla. Ak pôjdeš v súlade s ňou, budeš sa cítiť príjemne a bude sa ti dariť zvládať výzvy. V opačnom prípade sa môžu vyskytnúť nepríjemné situácie a stres. Numerologický rozbor dňa ti pomôže správne sa naladiť na konkrétny deň.

Numerologický rozbor

Rozbor dňa

Cena: 9 €

» Komplexný numerologický rozbor dňa: rozsah 3-5 strán. Určuje, na čo je vhodný konkrétny deň pre konkrétneho človeka. Je absolútne individuálny, keďže sa tvorí na základe dátumu narodenia. Ukážka rozboru »

Je to jednoduché, stačí zadať potrebné údaje a o chvíľu máš k dispozícii svoj numerologický rozbor dňa.