O numerológii

Numerológia a znamenia v číslach

Zoznám sa s numerológiou. O magickom význame čísel sa hovorí už odpradávna. V období antiky sa dokonca verilo, že čísla predstavujú univerzálny jazyk, ktorý zoslali ľudom samotní bohovia. Dnes žijeme obklopení číslami a získaním dátumu narodenia to celé len začína. Dátumy, adresy, telefónne čísla, poznávacie značky áut... Číselne sa dajú vyjadriť aj mená a názvy. Každé číslo sa v numerológii spája s určitou vibráciou, energiou a nadobúda tým rôzne vlastnosti. Numerológia odhaľuje tajomstvá čísel a tieto články ti prezradia o nej viac.

Numerologická mriežka

Numerologická mriežka

Magický štvorec zložený z deviatich políčok, v ktorom má každé číslo svoje miesto? Zoznám sa s numerologickou mriežkou. Dozvieš sa, aký význam má v numerológii a prelúskaš sa aj pravidlami, ktoré treba dodržiavať pri zápise čísel do numerologickej ... Zisti viac o numerologickej mriežke »

Numerológia dátumu svadby

Numerológia dátumu svadby

Nie je dátum ako dátum. Vhodným výberom dátumu svadby je možné pozitívne ovplyvniť budúcnosť manželstva. Predstavuje totiž kódovanú správu pre večnosť – čo je cieľom manželstva. Aký dátum vybrať pre svadobný deň? Numerológia Ti prezradí viac. Ako funguje numerológia dátumu svadby »

Numerológia mena

Numerológia mena

Vibrácia čísel ukrytých v mene sprevádza človeka po celý život. Ako vybrať správne meno? Kedy treba zmeniť meno? Numerológia mena prezrádza viac o tajomstvách čísel ukrytých v mene. Pomáha odhaľovať to, či sme nositeľmi toho správneho mena. Zisti viac o numerológii mena »