George Clooney sa stane rodičom v neskorom veku

10.03.2017

Známy hollywoodsky herec, režisér a producent George Timothy Clooney, po svadbe s atraktívnou právničkou, orientálneho pôvodu Amal Alamuddin čaká v roku 2017 prírastok do rodiny. Prírastok nie hocijaký, ale hneď dvojičky. Chlapca a dievča, ako novinám prezradila Amal.

George Clooney

Zrekapitulujme a rozoberme doterajší život Georga Clooneho. Prečo sa veci diali, ako sa diali a prečo je pre neho a jeho partnerku tento rok taký významný.

Georg Timothy Clooney sa narodil 6.5.1961. Súčet jeho mena je 19/1. To predstavuje prísľub úspechu vo všetkom, čo si zaumieni, čo podnikne. Chce to však dodržať nasledovné: zdržať sa ovládania druhých a mať všetko pod kontrolou. Naučiť sa spolupracovať, priznať si vlastné omyly, prijať pomoc od druhých. Vtedy by mu narástli „krídla“ a nič by nebolo nemožné.

Tento „Milujúci“ Býk bude po celý život vo zvýšenej miere riešiť „intimnejšie“ vzťahy. Nie z pohľadu primitívnej sexuality, ale ako posolstva po svojich rodičoch.

Po nich dostal do vienka charizmatickosť, partnerskú typológiu a určité osudové roky svojho života.

Matka je najvýraznejšou osobnosťou jeho života. Je tak z pohľadu slnečného znamenia, pretože býci vždy „riešia“ matky a svoje ženské partnerky. Sú to ich Venuše, ktorá je vládkyňou znamenia Býk. Aj v dátume narodenia je výraznejším rodičom (6,6).Podľa nej bude vždy posudzovať svoje partnerky a nebude to posudzovanie povrchné.

Otec, akoby tam nebol, asi veľa pracoval. George však s ním má „zvláštny“ vzťah, možno pre neho nebol vždy dobrý, nespĺňal otcove náročné predstavy. V ich vzájomnom vzťahu išlo predovšetkým o slobodu. Slobodu v pozitívnom, ale aj negatívnom zmysle slova.

George pôsobí navonok bezcitnejšie, ale to je len do doby, kedy vyčarí svoj okúzľujúci úsmev. Nechýba mu odvaha a podnikavosť. Je to typ človeka, ktorý keď sa rozhodne „tak potom to dá“. Niekedy mu to nemusí dochádzať, čo môže spôsobovať nedorozumenia.

Nikdy vás nebude počúvať a nezohľadní vaše potreby. Tie jeho sú vždy nadradené. Život mu priniesol schopnosť zarábať peniaze z umeleckej alebo manažérskej činnosti. Verbálna schopnosť komunikovať, ako aj spoločenská angažovanosť mu nie je prirodzená.

Dokáže sa sústrediť, vie byť skutočne dobrým kamarátom a v krízových situáciách neprepadne panike. Najväčším handicapom je nedoťahovanie vecí do konca  a manuálna nešikovnosť.

K životu potrebuje pohladkanie a uznanie, na rozptýlenie svojich vnútorných pochybnosti. Nedokáže byť sám a potrebuje spoločnosť, bez ktorej nevie žiť.

Po celý život sa bude musieť učiť, zvažovať a s chladnou hlavou posudzovať rôzne situácie. V opačnom prípade ho budú sprevádzať časté „nové“ začiatky a to je vyčerpávajúce (životné číslo 28).

Talia Balsam - prvá partnerka

Jeho prvou životnou partnerkou bola herečka Talia Balsam. Narodila sa 5.3.1959. Určite si veľmi dobre rozumeli. Táto „Neveriaca“ Ryba, veriaca iba svojim zmyslom, tomu čo sa dá chytiť, uvidieť... ho veľmi dobre doplnila.

Bola „predurčená“ Georgovou matkou (v jej dáte narodenia), aby takýto typ spoznal. Tí dvaja si museli spoločne poriadne „užiť“ a kadečo povystrájať. Neboli  spolu prvý krát. Už v „minulosti“ sa stretli. Vtedy nenaplnili milenecký vzťah spoločným životom. Vinu za to niesla Talia.

Teraz boli spolu, ale to nevydržalo. Základom neúspechu vzťahu bola nižšia duchovná úroveň partnerky a vtedy to nevychádza. Rozišli sa v roku 1993, ktorý bol pre Georga rokom zmeny.

Potom nasledovalo dlhé obdobie „ničoho“ vo vzťahoch. Aspoň na vonok. Zdalo sa, že jedného  z najznámejších hollywoodskych starých mládencov, si už nikto nezíska. Neexistovali partnerky, s ktorými by sme ho dlhšie vídali. O žiadnej sa nevyjadril, že by si s ňou dokázal predstaviť spoločný život. To platilo do roku 2013.

Rok 2013 bol rokom zmeny. Obsahuje číslo 20, 13- výzva k zmena myslenia, tiež stabilita a istota. Celkovo je to číslo 6 rodina, intímnejší vzťah, pochybnosti, ocenenie a harmóniu.  George má vo svojom dátume narodenia šestky hneď dve. V tomto roku stretol právničku Amal Alamuddin.

Amal Alamuddin

Amal Alamuddin je krásna, záhadná a  exoticky pôsobiaca žena. Súčet jej mena je 20. Svojej nositeľke predznamenáva dramatickú životnú udalosť, ktorú môže pretaviť do veľkej vnútornej obrody. Z dáta narodenia 3.2.1976, tohto „Ukecaného – kreatívneho“ Vodnára sa dá zistiť, prečo sa stretli. Životné čísla obidvoch sa rovnajú 28.

Je inteligentná, rada prijíma nové poznatky. Dokáže počúvať a nemyslí len na seba. Veci dokáže doťahovať do konca. To všetko sú schopnosti, ktoré vhodne dopĺňajú Georgea. Miluje slobodu, zmenu a dobrodružstvo.

Duchovný svet predstavuje záhadu (izolovaná 7 v dátume narodenia), možno aj pre ňu samotnú. Je to určitý izolovaný svet. Iná viera. Určite dokáže liečiť na fyzickej, ale aj duchovnej úrovni. Môže zažiť alebo byť účastná rôznych karambolov, stretov na fyzickej aj duchovnej úrovni.

Zo svojich životných skúseností sa dokáže poučiť. Trvá dlhšie kým si ľudí pustí k telu. Má zmysel pre spravodlivosť a určite nezaváha pri obhajobe toho v čo verí. Medzi prednosti patrí citlivosť, diplomacia, kreativita a spoločenskosť. Verí v osudovú lásku na celý život.

Život pre ňu určite nebude prechádzkou „ružovým sadom“.

Vzťah George a Amal

Tento vzťah má oveľa väčšiu šancu na úspech, ako predchádzajúci. Ich duchovná úroveň je dosť podobná a u partnerky je vyššia. Slnečné znamenia sa nemusia dobre znášať, pretože ich vnútorná ani hierarchická podstata si odporuje. Vzťah je to skutočne osudový s veľkým „O“. Dáva obidvom netušené možnosti, pri úspešnom zvládnutí súzvuku svojich osobnosti. Obrovskú silu vo vnútri aj na vonok, spojenie pozemského aj duchovného „JA“.

Je to vzťah 20, ktorý sľubuje dramatické situácie. Pri ich zvládnutí veľkú vnútornú obrodu a duchovné zmúdrenie, v opačnom prípade smútok a stres. Nič nie je zadarmo.

Nie je to vzťah o pozemských veciach. Nejde v ňom o zmyselnú sexualitu. Je to o vyšších ideáloch, vzájomnom súznení, duchovnej sile, raste a tolerancii. Potrebuje veľa a ešte raz veľa citlivosti, diplomacie a lásky.

Rok 2014 znamenal kvalitatívnu zmenu v ich spoločnom vzťahu. Rok obsahuje 20, 14 (5) a celkovo súčet 7. Tieto sefiry sú významne zastúpené v dátach narodenia Georgea a Amal. 5 znamená zmenu, Georgov mesiac máj a u Amal rok narodenia (1976 – 23/5). Navyše jej „izolovaná 7“ sa už tiež hlásila o slovo. Georgov osobný rok bol 17/8 a ten predstavuje významné míľniky v jeho živote (môže byť aj kalendárny rok obsahujúci 17). Vzájomný sobáš je určite míľnikom v živote oboch.

Rok 2015 prebiehal vo vzájomnej harmónii, láske. Všetko to bolo umocnené vášňou.

Rok 2016 predznamenal niečo mimoriadne vo vzťahu, čo spôsobilo doslova zemetrasenie. Rok obsahuje 20, 16/7 (zemetrasenie), 6 (rodina) a celkový súčet 9 (naplnenie). Počatie potomstva možno za to považovať. Georgea poháňal osobný rok 20/2 a Amal izolovaná 7. Typ ich vzťahu má číselné vyjadrenie 9-2-11. Takže od roku 9 to iba všetko začína.

Rok 2017 obsahuje 20, 17/8 a celkový súčet 10/1. Všetky tieto čísla sú v dátumoch oboch partnerov. Nespomenuli sme zatiaľ iba 10/1. Obaja majú 1 vo svojich životných číslach 28/10/1. Toto je rok dramatických zmien, situácií a nových začiatkov. Možno povedať „ja a osobné skúsenosti a otcom“ 17/8 z roku narodenia Georga. Zaplnenie izolácie 7 (kalendárny rok ju samozrejme obsahuje) cez deti u Amal.

Prianie na záver

Na koniec by sme chceli zaželať novo rodičom všetko dobré. Nech sa stanú premostením primitívneho ponímania náboženstiev a odlišností kultúr. To, že sme v materiálnom svete ešte nemusí znamenať materiálne a duchovné otroctvo. Ich vzťah môže v globálnom meradle pomôcť, ako návod. Ako by sa dalo a môže dať existovať. O existencii niečoho „vyššieho“ a krajšieho, čo naplní a nezanechá pocit malosti a samoty.