Numeronews

24.1.: Deň komplimentov. Na čo netreba zabúdať?

24.1.: Deň komplimentov. Na čo netreba zabúdať?

Foto: zdroj Unsplash / Allef Vinicius

aktualizované | 24.01.2021

Nie je kompliment ako kompliment. A aj o tomto hovoria čísla v dátume Medzinárodného dňa komplimentov. 24.1: Aké je skutočné posolstvo tohto dňa podľa čísel? Pozrime sa na to, čo sa skrýva sa číslom 24.

Opäť tu máme 24-ku, tentokrát vo Vodnárovi. Vodnár do tohto čísla vnáša energiu vyššej komunikácie a vyššieho zámeru. Zámeru, ktorý nemusí byť hneď na prvý pohľad zrejmý.

Komplimenty môžu byť rôzne. Zamerať sa môžeme na vnútro človeka, ako i na jeho vonkajšie prejavy. Kompliment však do istej miery aj formuje osobnosť človeka a preto by mal byť úprimný, v ideálnom prípade by mal vychádzať aj z určitého poznania.

Pozri, čo o tebe prezradí dátum narodenia » Numerologický rozbor osobnosti »

24-ka sama o sebe hovorí o potrebe citlivého prístupu. Zároveň je symbiózou ducha a tela (2 a 4). Spolu tvoria číslo 6, čo je harmónia. Teda v tento deň by nám malo ísť o harmóniu tela a ducha. Na to máme fantastický nástroj – kompliment.  

24-ka zároveň nabáda pred tým, aby sme nedávali prílišný dôraz na matériu a fyzično. Odmenou bude nárast kreativity, prísľub lásky šťastia a materiálneho dostatku.

Skutočný kompliment dostáva celkom nový rozmer. Už to nie je len povrchná pochvala zovňajšku prípadne toho, čo máme na sebe. Toho, čo je vidno. Dáva nám možnosť a povinnosť vyzdvihnúť z vnútra osobnosti, čo má byť ocenené. To si vyžaduje poznanie osobnosti, ktorej chceme kompliment udeliť. Nie povrchné, ale hlbšie, to skutočne – ľudské.

Galavečery na udeľovanie cien  za „ľudskost“ a odvahu nemusíme sledovať v televízii. Môžu sa stať našou každodennou odmenou za naše, ale aj cudzie konanie. Nič nedokáže pohladkať dušu viac ako pochvala za niečo, čo už nie je až takou našou "bežnou" súčasťou ...

Tu nájdeš svoj dnešný horoskop podľa numerológie »

Týmto dňom si môžeme navždy ctiť naše mimoriadne a do budúcna už len (dúfame) „obyčajné“ hodnoty a činy, ktorými sa budeme navzájom tešiť a obohacovať.

V tom tkvie sila dobrých komplimentov. Harmonizáciou jednotlivcov dospieť k harmónii celku.

Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Čaká na teba uvítací darček: osobný numerologický horoskop na aktuálny rok. A je toho ešte omnoho viac » Zaregistruj sa zdarma »