Presný osobný denný a ročný horoskop podľa dátumu narodenia zdarma

osobny-horoskop-numerologia

Zažili ste, že ste hľadali odpoveď na otázku „Prečo sa to, čo vám prišlo teraz do cesty života deje práve vám?“  Alebo ste rozmýšľali ako ďalej? Potrebovali ste poradiť a nemali ste sa na koho obrátiť?

Máme pre vás pomocníka, ktorý je tu vždy po ruke každý deň v podobe Vášho osobného denného horoskopu, ktorí je jedinečný na základe Vášho dátumu narodenia. Ak sa chcete pozrieť dopredu, čo je pre vás prichystané počas roka od narodením, je tu pre vás osobný ročný horoskop

Ako to funguje?

Každý deň je jedinečný z pohľadu plynutia času. Vibrácie konkrétneho dňa sa už nikdy nebudú v takej istej podobe opakovať. Dôvod je ľahký. Premenné, ktoré túto jedinečnú vibráciu vytvárajú sa neustále menia.

Najpomalšie rok, rýchlejšie mesiac a najrýchlejšie deň. Spolu však mixujú neopakovateľný vibračný kokteil. Tento kokteil pôsobí na každého živého tvora rovnako a predsa nereagujeme rovnako.

Môže za to naše individuálne nastavenie a to nám stanovuje dátum narodenia. Preto je každý deň, každý rok, pre každého iný. Každý deň aj rok je pre každého vhodný na niečo iné. Vždy prináša dve podoby jednej vibrácie. Ak ideme v súlade s jeho predurčením budeme sa cítiť príjemne a bude sa nám dariť zvládať výzvy. V opačnom prípade nás môžu postretnúť nepríjemné situácie a stres.

Osobný denný horoskop podľa dátumu narodenia

Váš osobný denný horoskop je absolútne individuálny na základe vášho dátumu narodenia. Nedá sa porovnať s univerzálnymi horoskopmi pre znamenia zverokruhu alebo s rokmi čínskeho lunárneho kalendára. Je určený len vám osobne a pre vás.

Osobný ročný horoskop podľa dátumu narodenia

Osobný ročný horoskop je na obdobie od narodenín po narodeniny nasledujúceho kalendárneho roka. Tak ako denný osobný horoskop je pre vás absolútne  individuálny.  Na väčšinu z nás budú pôsobiť počas tohto obdobia vibrácie dvoch kalendárnych rokov.

Pomocník na každý deň zdarma

Teraz by bolo na mieste hovoriť o výhodách,  ziskoch alebo podobne. My však apelujeme na vašu zvedavosť, ako najprirodzenejšiu ľudskú vlastnosť. Buďte zvedaví! Potvrďte, to čo tvrdíme my, „že vám dávame k dispozícii výborný produkt“. Pomocníka, ktorý vám pomôže harmonizovať vaše dni a navyše zdarma.

Stačí sa len zaregistrovať na našej stránke www.signsinnumbers.sk,  potvrdiť odber newslettera a osobný denný a ročný horoskop budete mať k dispozícii po prihlásení vo svojom profile. Je určený len vám osobne a pre vás.

 

Tím Signs in Numbers