Numerológia zhody partnerov. Partnerská zhoda podľa dátumu narodenia

zhoda-partnerov-numerologia


Vzťahy sú najdôležitejšou a najpoučnejšou časťou nášho života. Chcete si vypočítať partnerskú zhodu? Hľadáte ideálneho partnera?
Prezradíme vám dátum narodenia vášho ideálneho partnera. Overíme partnerskú zhodu vášho terajšieho vzťahu – numerologický rozbor on-line.

Zaručené tipy a rady, ako nájsť ideálneho partnera nájdeme všade navôkol. Celý čas pritom nosíme pri sebe „malú“ pomôcku – svoj dátum narodenia. Čo všetko má v rukách dátum narodenia? Dokáže overiť partnerskú zhodu? Zaručí nám zhodu s partnerom, ktorého nám vyberie?

Ako si vybrať partnera, s ktorým sa zhodneme

„Lásku sme potrebovali už dávno predtým, ako sme sa zamilovali a budeme ju potrebovať tak dlho, ako budeme žiť“ (G. Champman). A aj preto je výber vhodného partnera obľúbenou a neustále vyhľadávanou témou. Podľa čoho a ako si však vybrať toho správneho partnera? Čo si všímať, čomu sa vyhýbať a čomu sa úplne vyvarovať?

Partnerská zhoda je predmetom rôznych diskusií, už po stáročia. Svoje majú čo povedať tak psychológovia, sociológovia, filozofi, ale aj básnici, či umelci. Rôzne pohľady na lásku, rôzne príbehy lásky, rôzne návody na to, ako si nájsť a následne udržať partnera. Nie všetky sa však zhodnú, ale vlastne veď tak to má byť... Ani láska nie je čierno-biela.

Pri výbere partnera zvažujeme, čo od vzťahu očakávame a akého partnera vlastne hľadáme. Môžeme hľadať niekoho na celý život – ideálneho partnera. Alebo hľadáme niekoho na spríjemnenie spoločných chvíľ, či na prežitie dobrodružstva.

Ako nazerá na partnerskú zhodu numerológia? Čo nám podľa numerológie pomôže nájsť ideálneho partnera?

Dátum narodenia je tým jediným objektívnym informačným zdrojom o jeho nositeľovi. Zohľadňuje v sebe všetko, čo bolo pri jeho narodení. V akom stave sa nachádzal vesmír, ale aj to komu a kde sa narodil. A je to práve dátum narodenia, ktorý nám môže pomôcť nájsť toho, s kým sa zhodneme.

Zaregistrujte sa zdarma a môžete si dať vypočítať partnerskú zhodu, prípadne zistiť dátum narodenia ideálneho partnera.

Ako funguje numerológia zhody partnerov

Stará legenda hovorí, že Stvoriteľ zhodnotil na prvých živých bytostiach rýchlosť a efektívnosť ich vývoja. Na základe toho rozdelil jedinca na dve polovice. Tie žili na Zemi samostatne a vývoj sa urýchlil. Keď sa však jednotlivé polovice našli rýchlosť vývoja sa ešte znásobila. Zhoda partnerov je teda dôležitá aj tohto uhla pohľadu.

Ku každému dátumu narodenia existuje jeho ideálny protipól (nie je totožný s jeho druhým „ja“). Ten protipól však nemusí byť iba jeden, ale každý z nich zaručuje harmonický fyzický život. To zaručí dostatok času na duchovný rast oboch polovíc jedného celku. Partnerská zhoda prospieva obidvom častiam celku.

Z toho nám vyplýva aj to, že k jednému dátumu narodenia existuje viac vhodných dátumov.

Určite si položíte otázku: „Keď je tých dátumov viac, aký to má význam?“

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Výber vhodného partnera sa rapídne zúži. Máte možnosť dozvedieť sa viac dátumov, a teda viac dátumov potenciálne vhodných partnerov. Každý ponúknutý dátum vám zabezpečí dobrý, harmonický život s človekom, ktorý bude s vami ladiť. Viac času na duchovný rast, venovaniu sa podstate života a osobnému, resp. vzájomnému zdokonaľovaniu.

Vždy sa nájdu veční skeptici, ktorí všetko znegujú a pochybujú. Dokonca aj pre nich ponúkame niečo pozitívne. Možnosť porovnania a nádej. Niečoho, čo bolo a nefungovalo a niečo čo určite fungovať bude.

Pokúsme sa spolu si predstaviť svet plný harmonických dvojíc, ktoré spolu žijú a rovnako harmonicky ovplyvňujú svoje okolie. Vtedy sa vynoria z podvedomia slová, ktoré určite pozná každý človek.

„Nehľadajte Božie kráľovstvo na Nebi, je na Zemi, je vo Vás.“

Ako si vypočítam partnerskú zhodu

Numerológia zhody partnerov ponúka niekoľko možných výpočtov. Záleží len na tom, čo práve hľadáte, resp. čo chcete aktuálne zistiť.

1. Chcem zistiť zhodu partnerov podľa dátumu narodenia

Je to jednoduché. Na rozlúštenie záhad partnerskej zhody potrebujete iba dátumy narodenia ľudí v nich. Zhodu partnerov si môžete vypočítať u nás podľa dátumov narodenia, ale taktiež aj silné a slabé stránky akýchkoľvek vzťahov.

Získate návod na fungovanie partnerského vzťahu.
Predstavuje pretavenie vašich vzájomných individuálnych daností, smerovania a naplnenia života do spoločných súvislostí, za ktorých môže vzťah fungovať.


Partnerská zhoda je určená na posúdenie – vysvetlenie vážnych, intímnych, partnerských vzťahov.  Prečo fungujú, ako fungujú. Prečo ste sa stretli so svojím partnerom, prípadné aké má tajomstvá.
Partnerskú zhodu popisujeme z rôznych kritérií, aby ste si samy boli schopný vytvoriť vlastný obraz na základe kladov a záporov. Získate aj posúdenie – áno alebo nie práve s tým Vašim partnerom. 
Samozrejme je to na Vás, ako naložíte s danými informáciami.

 • Spoločné cesty života partnerov – ukazujú nám, ako vnímate a prežívate udalosti, ktoré nám prináša život, vaše reakcie na ne a či s partnerom, ktorý vás zaujíma to bude rovnaké alebo nie. Je to veľmi dôležitá oblasť, v ktorej dochádza buď k veľkému porozumeniu alebo zásadným nezhodám.
 • Vzájomné doplnenie partnerov – poukazuje na to, či partner, ktorý vás zaujíma, dokáže vhodným spôsobom doplniť, to čo vám chýba, s čím ste sa nenarodili, nemáte talent, predpoklady, aby sme sa cítili spokojne a komplexne.
 • Vzájomná schopnosť sa počúvať a chápať sa navzájom – popisuje vašu schopnosť brať na zreteľ potreby a túžby toho druhého - chápanie potrieb toho druhého, rovnako aj posúdenie tejto schopnosti u vášho partnera.
 • Terajšia duchovná úroveň (Tarot) – je to hľadisko vašej terajšej duchovnej úrovne (nie fyzického veku), čím ste si už prešli, čo máte už vyriešené, čo vám už nespôsobuje problémy a na čom ešte máte popracovať, ak je v týchto úrovniach medzi partnermi veľký - "generačný" rozdiel, nemôžu si dobre porozumieť, je to akoby človek z inej doby. Vhodnou je tiež vyššia duchovná úroveň u žien, vtedy berú mužov tak blahosklonnejšie, majú pochopenie pre ich väčšiu detinskosť (v opačnom prípade skoro vždy dôjde ku rozchodu).
 • Slnečné znamenia – predstavujú posúdenie z hľadiska temperamentu, myšlienkových pochodov a miesta na hierarchickom rebríčku, ktoré ovplyvňujú vzájomnú možnosť spolužitia a spolupráce.
 • Schopnosť partnera k dlhodobému a vážnemu zväzku s partnerkou – hodnotí sa dedičné posolstvo matky na partnera, ktoré úzko súvisí s touto schopnosťou.
 • Schopnosť partnerky k dlhodobému a vážnemu zväzku s partnerom – hodnotí sa dedičné posolstvo otca na partnerku, ktoré úzko súvisí s touto schopnosťou.
 • Nevhodné a osudové číselné kombinácie – posúdenie vašich dátumov narodenia, či neobsahujú určité číselné kombinácie, ktoré sú predurčené aby si navzájom spôsobovali rôzne problémy a traumy.
 • Princípy na základe, ktorých konáme – podľa dátumu narodenia sú pre vás a partnera charakteristické spôsoby správania sa: aktívny alebo pasívny a z toho vyplývajúce výhody a rizika pre partnerstvo.
 • Vnútorné a vonkajšie prežívanie – posúdenie na rovnaké vnútorné aj vonkajšie prežívanie životných situácií a udalostí, ktoré vás ako jednotlivcov zbližuje.
 • Vzťahy zaťažené minulosťou – karmické - tieto vzťahy "už boli" (nestretli ste sa prvýkrát) a zostala po nich silná negatívna energia – pnutie, opätovné stretnutie môže toto pnutie uvoľniť alebo viesť k pochopeniu resp. nepochopeniu toho, čo to spôsobilo, záleží to len na vás.
 • Vzťahy bez záťaže – vývojové – nie sú poznačené minulosťou, prichádzajú vtedy, keď potrebujete s niečím pomôcť, riešiť, spoznať, prežiť a k tejto skúsenosti potrebujete "vhodného" partnera.

Existuje dobrý alebo zlý vzťah? Prečítajte si viac: www.signsinnumbers.sk/blog/c/numerologia-vztahov-29/

2. Chcem zistiť dátum narodenia ideálneho partnera

Zhoda partnerov závisí aj od toho, čo od partnera očakávame, akého partnera vlastne chceme?
Ako s ním chceme tráviť čas?
Náš nástroj vám ponúka na výber z niekoľkých kategórií partnerov, resp. partnerských vzťahov. Nazeráme na partnerstvo z rôznych uhlov pohľadu, ale zároveň sú vhodní presne pre váš dátum narodenia, len pre rôzne stránky života.

 • Ideálny partner pre život – ideál, ktorý hľadá každý. Je tou našou druhou polovicou, ktorú hľadáme, aby sme naplnili svoj život. Je to ideál z pohľadu partnerstva, porozumenia, vhodnosti k rodinnému spolužitiu a na "celý život".
 • Ideálny kamarát – človek, ktorému môžeme čokoľvek zveriť, povedať a vždy bude stáť pri nás a akákoľvek nepohoda nespôsobí, aby sa od nás odvrátil.
 • Ideál do nepohody – ideálny partner na akúkoľvek cestu, pre akékoľvek dobrodružstvo, nikdy nepokazí žiadnu srandu a čo je podstatné, necúvne.
 • Ideálny sexuálny partner – ideál, čo sa týka telesného zblíženia. Súzvuk tiel a vášne, s rozdielom, že to nie je o bezduchom akte, ale aj o porozumení a pochopení.

Stačí len zadať typ vzťahu, o ktorý  máte záujem. Zvoliť si vekovú kategóriu partnera.
a zistíte dátum narodenia svojho ideálneho partnera. Numerológia zhody partnerov je šikovným nástrojom, ako zistiť, kto je tým vašim ideálnym partnerom.

Je to jednoduché. Zaregistrujte sa zdarma na stránke a dajte si vypočítať partnerskú zhodu, prípadne dátum narodenia svojho ideálneho partnera. Registráciou získate vstup do vašej osobnej sekcie, kde si môžete dať vypočítať nielen zhodu partnerov, ale aj svoj Osobnostný profil a ďalšie informácie.

Ak ste sa už raz zaregistrovali, vstúpte cez horné menu „Prihlásenie“.

Z fungujúcich aj nefungujúcich vzťahov sa učíme či dokážeme milovať, ublížiť, odpustiť ... sú plné emócií – soli života. Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ... Prečo sa dejú veci ako sa dejú ? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.