Numeroprofily

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron

Foto: zdroj Facebook / Emmanuel Macron

Môže za to všetko "zvláštny" vzťah s matkou? Francúzsky prezident Emmanuel Macron a jeho ženy. Novátor a vizionár bez väzby na realitu. Numerológia prezradí viac aj o jeho extrémoch.

Tento pán "odnikadiaľ" sa relatívne zjavil, ako kométa francúzskeho politického neba. Určitý čas pôsobil vo francúzskej "socialistickej" vláde, ale ju opustil. Založil vlastné politické hnutie En Marche. Môže to pripadať, ako náhoda En Marche a Emmanuel Macron. Číselný súčet En Marche je 30/3 a rovnako aj číselný súčet dátumu narodenia Emmanuela Macrona je 30/3, ale náhody neexistujú.

» Chceš sa dozvedieť viac o numerológii? Tu nájdeš kopec zaujímavých článkov »

Emmanuel Macron, číselný súčet mena je 10/1. Je to o seba realizácii, o nových začiatkoch, o možnosti výberu v dobrom aj zlom. O vodcovských schopnostiach, ale aj o nutnosti spolupráce, delegovaní zodpovednosti a prijatí pomoci. Jeho nositeľ bude citlivejšie reagovať v "jedničkovom" roku (2017=2+1+7=10/1).

Emmanuel Macron sa narodil 21.12.1977. Narodil sa vo zvláštnej rodine. Rodičia, akoby tam neboli. Boli preč, neboli tam pre neho. Napriek tomu mal určite bližší vzťah s matkou. Celkove môžeme povedať, že s mužskou energiou má problém.

Nikdy v živote nebude riešiť moc a peniaze. Oni si ho vždy našli a aj nájdu. Je to človek veľmi inteligentný, až s prebytkom kreativity. Disponuje zvýšeným egom a dobrou komunikáciou (až "podrezaným jazykom). Určite nemá rád samotu, aj keď život mu ju môže priniesť.

Primárne sa u neho môžu prejaviť závislosti "na niečom alebo na niekom". Dokáže si vypočuť cudzie názory a zohľadniť potreby druhých. Pod tlakom môže byť nesústredený.

» Zisti aj o sebe viac pomocou čísel. Numerologický profil osobnosti ti prezradí viac » On-line rozbor » 

Tri veci sú na ňom výnimočné. Jeho myslenie, duchovno a to ako sa mu všetko v živote deje. Myslenie je iné. Hlava akoby v oblakoch, ďaleko od tela, skrátka myslí inak, ako my "obyčajný". Jeho duchovný svet je tiež inde. Nie je zviazaný tradičnou predstavou o Bohu.

Veci dokáže doťahovať do konca. Všetko, čo prežíva je dramatické, extrémne maximálne alebo minimálne. Je to pre rovinu "Saturna", ktorú má vo svojom dátume narodenia. Saturn, tento múdry učiteľ má rád tých, ktorý na sebe pracujú a dosahujú vrcholy. Voči tým je priateľský a umožňuje im dosahovať vrcholy. Nemá rád priemernosť a lenivosť. Rok 2017 má rovinu "Saturna". To je tá hybná sila, ktorá ho ženie k vrcholu jeho kariéry.

Jeho manželka Brigitte Macron (rod. Trogneux) je o 24 rokov staršia – ďalší extrém. Spoznal ju ako žiak na strednej škole, kde ho učila. Zrejme mu nahradila matku, ktorá "nebola". Je to mimoriadny vzťah, spojenie ducha a tela. Nie je to klasický rodinný vzťah, ale výborne sa dopĺňajú a spolu dokážu veľké veci. Brigitte Macron veľmi pripomína číselnou charakteristikou Marine Le Pen (určite by si s ňou rozumela). Napriek tomu sú iné.

Emmanuel Macron nemyslí prízemne. Dokáže myslieť ďaleko dopredu. Nie vždy ho pri jeho myšlienkach dokážu nasledovať druhí. To môže byť aj jeho problémom, pretože novátori to nemávajú ľahké...

Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Čaká na teba uvítací darček: osobný numerologický horoskop na aktuálny rok. A je toho ešte omnoho viac » Zaregistruj sa zdarma »