Numeroprofily

Numerologické rozbory osobností

Dátum narodenia dokáže prezradiť viac, ako si vieme predstaviť. A my si takto posvietime na slávne osobnosti. Ich numerologické profily sú ukážkou toho, čo všetko sa vieme dozvedieť z čísel. Čo prezrádza dátum narodenia, samotné číslo dňa narodenia, čísla z mena a čo sa skrýva za dátumami rôznych udalostí v ich živote? Nechajme prehovoriť znamenia v číslach.

Zuzana Čaputová

Zuzana Čaputová

politička

Rytierskosť, ochrana práv slabších a utláčaných. Liečivá sila dotyku a schopnosť doťahovať veci do konca. Čo všetko prezradia čísla na prvú slovenskú prezidentku? Má v pláne slúžiť alebo vládnuť? Numerologický profil Zuzany Čaputovej »

Freddie Mercury

Freddie Mercury

spevák

Nezabudnuteľný Freddie Mercury z pohľadu numerológie. Odvaha a extrémy. Vášne a depresie. Všetko to mal v číslach. Rúcajúca sa veža, bez pevných základov. Symbolika čísel ho sprevádzala po celý život. Numerologický profil Freddieho Mercuryho »

Lady Gaga

Lady Gaga

speváčka

Zrodila sa hviezda. Ohnivá a vášnivá Lady Gaga. Podľa numerológie by však mala dobre vážiť svoje činy, aby nemusela často začínať odznova. A čo hovoria čísla na ňu a Bradleyho Coopera? Hodili by sa spolu? Numerologický profil Lady Gaga »

Peter Sagan

Peter Sagan

športovec

Fenomenálny Peter Sagan – čo sa skrýva za jeho úspechom? Numerológický rozbor jeho dátumu narodenia » životné číslo » numerológia mena. Čo všetko prinieslo posledných pár rokov do jeho života? Numerologický profil Petra Sagana »

Páter Pio

Páter Pio

svätec

Neviditeľná charizma z iného sveta. Páter Pio, milovaný a zároveň tŕňom v oku mocných. Numerológia a dátum jeho narodenia poukazujú na jeho fyzickú, aj duchovnú izoláciu. Numerologický profil Pátra Pia »

Donald Trump

Donald Trump

politik

Americký prezident Donald Trump, vskutku zaujímavé číslo aj podľa numerológie. Väčší zvodca ako vodca. Ostrý jazyk a temné myšlienky. Duchovná úroveň "Blázon-Šašo" – čo nás má naučiť? Numerologický profil Donalda Trumpa »

1 2