Numeroprofily

Numerologické rozbory osobností

Dátum narodenia dokáže prezradiť viac, ako si vieme predstaviť. A my si takto posvietime na slávne osobnosti. Ich numerologické profily sú ukážkou toho, čo všetko sa vieme dozvedieť z čísel. Čo prezrádza dátum narodenia, samotné číslo dňa narodenia, čísla z mena a čo sa skrýva za dátumami rôznych udalostí v ich živote? Nechajme prehovoriť znamenia v číslach.

Freddie Mercury

Freddie Mercury

spevák

Nezabudnuteľný Freddie Mercury z pohľadu numerológie. Odvaha a extrémy. Vášne a depresie. Všetko to mal v číslach. Rúcajúca sa veža, bez pevných základov. Symbolika čísel ho sprevádzala po celý život. Numerologický profil Freddieho Mercuryho »

Petra Vlhová

Petra Vlhová

športovkyňa

Nezameniteľná Petra Vlhová a jej rovina odhodlania, ktorá ju posúva na stupienky víťazov. Téma fyzična a fyzickej sily sa u nej objavuje nielen v dátume narodenia, ale aj v samotnom rodnom mene. Numerologický profil Petry Vlhovej »

Igor Matovič

Igor Matovič

politik

Ten, čo sa postaví zoči-voči nepriateľom: Igor Matovič. Síce s vysokou dávkou tvrdohlavosti, aj podľa čísel, ale zároveň so silným pudom ochrany slabých a utláčaných. Čo prezradia čísla na nášho premiéra? Numerologický profil Igora Matoviča »

Lady Gaga

Lady Gaga

speváčka

Zrodila sa hviezda. Ohnivá a vášnivá Lady Gaga. Podľa numerológie by však mala dobre vážiť svoje činy, aby nemusela často začínať odznova. A čo hovoria čísla na ňu a Bradleyho Coopera? Hodili by sa spolu? Numerologický profil Lady Gaga »

Peter Sagan

Peter Sagan

športovec

Fenomenálny Peter Sagan – čo sa skrýva za jeho úspechom? Numerológický rozbor jeho dátumu narodenia » životné číslo » numerológia mena. Čo všetko prinieslo posledných pár rokov do jeho života? Numerologický profil Petra Sagana »

Páter Pio

Páter Pio

svätec

Neviditeľná charizma z iného sveta. Páter Pio, milovaný a zároveň tŕňom v oku mocných. Numerológia a dátum jeho narodenia poukazujú na jeho fyzickú, aj duchovnú izoláciu. Numerologický profil Pátra Pia »

1 2