Numerológia mena zvieraťa. Prečo je meno také dôležité?

numerologia-meno-zvierata

Vedeli ste, že vhodným výberom mena zvieraťa môžete pozitívne ovplyvniť jeho správanie?Aké meno vybrať pre zvieratko? Máme pre vás šikovnú pomôcku: nástroj pre výpočet ideálneho mena zvieraťa.

Ako vybrať meno pre svojho zvieracieho miláčika

Zvieratá, ako miláčikovia, pomocníci sú tu s nami od pradávna. Sú to naši súputníci, pomocníci, spoločníci. Trávime s nimi obrovské množstvo času, niekedy sme na ich spoločnosti a pomoci doslova závislí. Dokážu vyplniť medzery v našom živote, keď potrebujeme spoločnosť, pomoc od živého tvora.

Zvieratá prinášajú radosť. Prinášajú aj pokoj a množstvo príjemných, niekedy až vtipných, priam nezabudnuteľných situácií.

V mnohých domácnostiach sa zvieratá stávajú doslova členmi rodiny. Či už sú to psy, mačky, morčatá, škrečky, zajace alebo králiky – všetkým domácim miláčikom dávame mená. Aj andulkám, korytnačkám, hadom, či pavúkom. Azda len pri akvarijných rybičkách zvažujeme, či pritom počte a neraz aj kratšej životnosti, má význam im dávať meno.

Mená domácich miláčikov pritom môžu byť skutočne rôzne. A aj tu sa stretávame s určitými trendmi a módnymi vlnami. Niektorí sme zástancovia „tradičných“ mien a máme doma Punťa, Bobíka, Murka, či Micu. Iní siahneme skôr po menách ako Max, Speedy, Teddy, Mia a pod. Alebo nám behá po dvore pes Linda, či kocúr Emil. Ľudské mená sú čoraz populárnejšie pri výbere mena pre domáce zvieratko.   

Kreativita a zmysel pre humor niektorých majiteľov zvierat nemá medze. A tak sa zvieratá pomenúvajú podľa nápojov, jedál, miest, slávnych osobností, či filmových a seriálových postáv. Alebo aj podľa hodnosti, či šľachtických titulov a doma máme „Kapitána“ alebo „Princeznú“.

Inšpirujte sa zoznamom populárnych originálnych mien zvierat:


Slávne osobnosti:                   Nápoje:                    Mestá:                   Filmy / seriály :    

Valentino                                 Metaxa                    Vegas                    Harry

Madonna                                Baileys                     Dakota                  Thor
Picasso                                   Pepsi                        Sydney                  Xena
Angelina                                 Mojito                      Paris                     Tarzan
Ozzi                                        Cider                        Rio                        Neo

Výber mena nám môže rovnako uľahčiť aj numerológia. Numerológia mena zvieraťa ponúka niekoľko možných výpočtov. Chcete vytvoriť nové meno pre  zvieraťko? Chcete zistiť vhodnosť existujúceho mena vášho zvieratka. Zaregistrujte sa zdarma a zistite viac.

Ako funguje numerológia mena zvieraťa

Zviera, živá bytosť je na nižšom duchovnom vývojovom stupni, ako sme my. Neplatia preň všetky tie zákonitosti ako pre nás. Vhodným menom – vhodnou vibračnou hodnotou dokážeme ovplyvniť ich správanie. V podstate je len na nás, čo od svojich spoločníkov, pomocníkov očakávame.  

Ich poslanie, úloha je rôzna z toho vyplývajú rôzne potreby, hodnoty ich mien. Menom dokážeme tieto naše očakávania podporiť – umocniť, ale aj znemožniť.

Chcete aby bol, napr. váš pes hravý a veselý alebo skôr spoľahlivý a poslušný. Výberom správneho mena pre zviera môžete podporiť, napr. jeho prítulnosť a partnerstvo.  Čo očakávate od vášho domáceho miláčika? Ako by sa mal správať?

Dennodenné vysielanie mien – vibrácií ku ich nositeľom a ich okoliu, má takú obrovskú silu, že dokáže usmerniť ich nositeľov. 

Numerológia mena zvieraťa stojí na základe vibrácií písmen v mene. Numerológia mena človeka berie do úvahy nielen vibráciu písmen v mene, ale aj vzťah k dátumu narodenia. Zistite viac na:   www.signsinnumbers.sk/numerologia-mena/ 

Obľúbené mená zvierat z pohľadu numerológie

Na niekoľkých príkladoch si ukážeme, ako môže meno zvieraťa ovplyvňovať jeho správanie.

Max – Ideálne meno pre zvieratko, ktoré bude musieť tráviť dosť času o samote. Veľmi sa mu bude páčiť byť "jedničkou" a ak sa ňou nestane, môže mať problémy v spolužití s ďalšími zvieracími príslušníkmi vašej domácnosti.

Charlie – Ideálne meno pre zvieratko, ktoré si chcete pritúliť, poláskať v náručí, ktoré vás poteší, ak sa budete zle cítiť. Bude milovať pokoj a kľud. V stresujúcej spoločnosti môže trpieť chorobami.

Kitty – Ideálne meno pre zvieratko, ktoré sa ľahko skamaráti s inými ľuďmi a zvieratkami. Potrebuje neustále stimuly a podnety, miluje aktivitu a zábavu. Je milé a priateľské, ale môže byť až hyperaktívne.


Stojí to za trochu námahy a zamyslenia. Výsledný efekt bude prekvapivo účinný.

Ponúkame vám vynikajúci pomocný nástroj, ktorým môžete pozitívne ovplyvniť správanie vášho domáceho zvieratka. Náš on-line nástroj pre numerologický rozbor vám umožňuje vybrať si vhodné meno pre svojho miláčika – pomocníka, aby čo najlepším spôsobom naplnil vaše očakávania.

Chcete zistiť, či je vhodné terajšie meno vášho zvieraťa? Alebo si plánujete zaobstarať zvieratko a chcete mu vybrať nové meno?
Zaregistrujte sa zdarma a zistite vhodnosť mena pre vaše zvieratko. Registráciou získate vstup do vašej osobnej sekcie, kde si môžete dať vypočítať nielen ideálne meno zvieraťa, ale aj svoje meno, meno blízkeho a mnohé ďalšie informácie, napr. z osobnostného profilu.
 

Ak ste sa už raz zaregistrovali, vstúpte cez horné menu „Prihlásenie“.


Prajeme vám úspešné hľadanie toho ideálneho mena pre vášho zvieracieho miláčika.