Numerológia dátumu svadby. Prečo je dátum taký dôležitý?

datum-svadby-numerologia

Vedeli ste, že vhodným výberom dátumu svadby môžete pozitívne ovplyvniť budúcnosť manželstva? Aký dátum vybrať pre svadobný deň? Máme pre vás skvelú pomôcku – svadba podľa numerológie.

Ako vybrať dátum svadby

Nie je dátum ako dátum. Konkrétne tomu svadobnému by sme mali venovať dostatočnú pozornosť. Niekto začína výberom miesta činu, iný práve výberom termínu dňa „D“. Zvažuje sa vhodnosť ročného obdobia, mesiaca, dňa v týždni, či magickosť určitého dátumu v roku.

Toľko možností a toľko rôznych názorov... No vybrať si vhodný dátum svadby môže byť omnoho jednoduchšie, ako si vieme predstaviť, najmä keď radí numerológia.

Všetci si vieme predstaviť pekný slnečný deň, sobota, ideálny deň na svadbu. Dvaja ľudia si sľúbia pred zrakmi rodiny, priateľov vernosť na veky vekov. Určite by každý chcel, aby to tak bolo.

Neúprosné štatistiky hovoria, že čoraz viacej novo uzatvorených zväzkov sa rozpadá alebo sa vôbec neuskutoční. Prečo je tomu tak?

Dôvodov je určite viacero. Najhlavnejším sú neprekonateľné rozpory v povahách budúcich partnerov. Počiatočné okúzlenie jedného druhým môže vyprchať a ak nie je potrebný tmel, ktorý by ich udržal spolu, väčšinou končia.

Spoločné spolužitie výrazne ovplyvňuje aj dátum, kedy partneri vstupujú do spoločného života. Predstavuje „kódovanú“ správu pre večnosť, čo je cieľom tohto zväzku.

Ako funguje numerológia dátumu svadby

Dátum svadby môže ovplyvniť budúcnosť manželstva. O tomto posolstve vedome uvažuje málokto. Posolstvo rezonuje v priestore a ovplyvňuje spolužitie páru.

Samozrejme, nie je to len o ideálnom dátume svadby. Ideálny dátum svadby nedokáže všetko zmeniť a napraviť. Partnerov, ktorí spolu neladia nedokáže udržať v nevyhovujúcom zväzku „nič“. Na druhej strane takýto si dátum pravdepodobne ani nezvolia.

Dátumom svadby vyjadrujeme iným spôsobom, čo od svojho zväzku môžeme očakávať.
Každé číslo v dátume svadby má určitú vibráciu. Každý deň sa tak dá vyjadriť určitou symbolikou, ktorá vystihuje podstatu manželského zväzku. Zväzok vyjadrujúci harmóniu, rodinu, lásku, nový celok má určite väčšiu šancu na pretrvanie ako zväzok, pre ktorý je typické skôr sebectvo, samota a strach.

Treba si len vybrať ten správny dátum. Ako na to?

Výber dátumu svadby je dnes omnoho jednoduchší. V minulosti panovali „zafixovanejšie“ pravidlá. Liberálnosť zasiahla aj túto oblasť ľudských zvykov. Veď najpodstatnejšie je aby sa partneri cítili, čo najpríjemnejšie a boli si istí, že pre nový zväzok urobili všetko, čo sa urobiť dalo. Eliminovali všetko, čo by mu mohlo uškodiť a podporili všetko, čo by mu pomohlo – výber toho „svojho“ vhodného dátumu svadby.

Keď sa vyberá dátum svadby, zvažuje sa aj to, ktorý deň v týždni je v danej dobe a spoločnosti preferovaný ako „svadobný deň“. Ešte nedávno vládla sobota, aby mohli všetci prísť a v nedeľu dospávať. K nej sa postupne pridával piatok a v súčasnosti je to už skutočne omnoho benevolentnejšie, v porovnaní s minulosťou.

Navyše v minulosti bolo toto rozhodovanie ovplyvnené aj rôznymi zvykmi a poverami.
Streda bola svadobným dňom – najlepším dňom na svadbu.
 

„Aký je váš svadobný deň, taký bude váš manželský život.“

     Pondelok – zdravie
     Utorok – bohatstvo
     Streda – šťastie
     Štvrtok – straty
     Piatok – kríž
     Sobota – nešťastie
     Nedeľa – láska


Dnes pred nami stojí omnoho menej prekážok pri výbere toho správneho termínu svadby, ktorým môžeme pozitíve podporiť budúcnosť manželstva.

A okrem toho vám ponúkame aj šikovnú pomôcku, ako zistiť, ktorý termín je podľa numerológie vhodný práve pre vašu svadbu – výpočet ideálneho dátumu svadby. Zaregistrujte sa zdarma.

Dátumy svadby slávnych osobností

Na nasledujúcich príkladoch slávnych dvojíc si ukážeme, ktoré dátumy svadby by boli pre tieto páry ideálne.

Princ Harry, celým menom Henry Charles Albert David (15.9.1984) + Meghan Markeleová (4.8.1981)
Ideálne dátumy svadby na najbližšie dva roky: 07.05.2018, 16.05.2018, 25.05.2018, 07.04.2019, 16.04.2019, 25.04.2019

Termín svadby majú stanovený na 19.  mája 2018. Mesiac si vybrali správne. Sobáš si však naplánovali na sobotu. Ani jeden z tých najvhodnejších májových dátumov svadby pre túto dvojicu však nevychádza na sobotu. Vhodnejšou alternatívou by tak bol ešte skorší termín 7.4 2019 v sobotu.

Alebo majú k dispozícii ešte skupinu dátumov, ktoré sú taktiež veľmi vhodné na sobáš 04.07.2019, 13.07.2019, 22.07.2019, 31.07.2019. Tieto dátumy nepredstavujú síce ten ideál, ale tiež napĺňajú zameranie dňa na vytvorenie partnerského zväzku. Partnerský zväzok uzatvorený v tieto dni by predstavoval zavŕšenie ich dovtedajšieho zväzku naplnením rodinného života a harmónie.

Kit Harington (26.12.1986) + Rose Leslie (9.2.1987)
Herci z Hier o tróny si preniesli lásku zo seriálu aj do skutočného života. Dokážu si vybrať dátum, ktorý naplní všetky predpoklady rodinného života, harmónie a partnerstva?
Ideálne dátumy svadby na najbližšie dva roky: 8.07.2018, 17.07.2018, 26.07.2018, 08.06.2019, 17.06.2019, 26.06.2019.

Nie úplne najvhodnejší výber dátumu svadby, z pohľadu numerológie, majú za sebou aj pár Adela (12.10.1980)  a Viktor  (27.1.1991) Vinczeovci.
Prečítajte si viac na: Tajný deň svadobný Vodnára a Váhy (Vincze a Banášová)

Zle zvolený dátum svadby má určitú šancu na reparát. Obrazne povedané, na každú dieru sa dá nájsť záplata. Obnovenie zväzku vo vhodnom termíne môže napraviť nedorozumenia spôsobené nevhodne zvoleným dátumom svadby.

Toto sa javí, ako poslanie „mladých“ pre „starších“, lebo tí na takéto novinky veľmi nedajú. Zostáva to teda nich, pomôcť zorganizovať niečoho takého pre svojich „starších rodičov“, ktorým by chceli pomôcť.

Vhodným výberom termínu obnovenia zväzku by mohli získať veľa.

V každom prípade sa vám dostal do rúk nástroj, ktorý vám môže pomôcť vyslať správu, ako to so svojim novým zväzkom myslíte a čo je jeho podstatou.

Zaregistrujte sa zdarma a zistite, ktorý dátum je podľa numerológie najvhodnejší pre vašu svadbu. Registráciou získate vstup do vašej osobnej sekcie, v ktorej si môžete dať vypočítať nielen vhodný dátum svadby, ale aj zhodu partnerov, svoj osobnostný profil a ďalšie informácie.

Ak ste sa už raz zaregistrovali, vstúpte cez horné menu „Prihlásenie“.