Ako to funguje

Chcete sa dozvedieť viac o sebe, alebo posúdiť Váš partnerský vzťah?

Stačí sa zaregistrovať.
Pri registrácii dostanete ako BONUS 110 kreditov.
Môžete ich použiť na získanie Osobnostného profilu, ale aj na posúdenie Partnerského alebo iného vzťahu.

Ako získate výpočet svojej osobnosti, alebo vzťahu

Po zaregistrovaní sa Vám ukáže Osobná zóna.
V nej  získate hneď základnú charakteristiku Vášho dňa narodenia a jeho prínosu pre Vás.


Bonusové kredity môžete použiť pre doplnenie Osobnostného profilu napr. S čím ste sa narodili, Čo Vám prinesie život ......  

Po kliku na prvú položku menu Chcem vypočítať - si môžete posúdiť napr.partnerský vzťah, alebo akýkoľvek iný vzťah.

Ak ste už minuli prvé kredity, môžete si kúpiť ďalšie kredity v balíkoch:
 100 +10 kreditov za 10 Eur,
300 + 50 kreditov za 30 Eur,
500 + 100 kreditov za 50 Eur,

Podstata Znamení v číslach

VERTE nám, znamenia v číslach fungujú.
Funguje to, to čo sme doteraz zverejnili a čo budeme postupne dopĺňať fungovalo, funguje a bude fungovať. Niekto to nazýva numerológia, niekto pomenúva toto učenie inak. Nemáme na to "vedecké" dôkazy, pretože nikto zo "serióznej vedy" sa tomu nechcel venovať, možno aj áno, ale žiadne dôkazy neexistujú, skôr popieranie všetkého, čo sa nedá chytiť, vidieť, ovoňať, ochutnať prostredníctvom našich zmyslov alebo ich náhrady - vedeckých prístrojov.

Nemá význam polemizovať presviedčať na teoretickej rovine, ale je lepšie fungovať na praktickej rovine výsledkov, ktoré bez toho, aby človek musel v niečo veriť dokáže posúdiť aj bez všelijakých návodov a dôkazov.

PREDSTAVTE si človeka v hocijakom prostredí, musí sa s nim naučiť žiť, odpozorovať jeho špecifiká, podobne je to aj s ľuďmi v tomto prostredí, zbierať informácie a skúsenosti, aby mohol čo najlepšie prežiť a ako je nám ľuďom blízke, tak s čo najmenšou námahou a obeťami.

Naši predkovia pozorovali, všímali si, času mali oveľa viac, ako my. Toto sú len ich skúsenosti, nadobudnuté poznanie v čase. Všímali si určité podobnosti, pravidelnosti, zhody, ktoré pretavili do poznania, že určité roky, mesiace, dni, dátumy narodenia ľudí, stým spojené slnečné znamenia, majú vplyv rôzne udalosti, na vlastnosti človeka, jeho vývoj a životný osud.

Nič nie je striktne dané, pretože v našom duálnom svete má všetko dve tváre aj čísla majú dve polohy, každá je pre svojho nositeľa dobrá a jej dobrú a zlú polohu vieme posúdiť až po určitej skúsenosti a potom si môžeme medzi nimi vybrať - učíme sa.

Nevymysleli sme nič nové, len sme všetko oprášili, upravili na dnešné podmienky a ponúkame čo najširšej verejnosti. Však, kto by nechcel vedieť akými schopnosťami disponuje on alebo jeho blízki, prípadne konkurenti, čo ho v živote čaká, čomu, komu sa vyvarovať alebo čo riešiť, ako si pomôcť cez nové meno, ak to jeho už nedáva, čo by si predstavoval, čo so svojim zdravím, aký je tento rok, v aký deň riešiť dôležité udalosti - poznať ich riziká. Takýmito pomôckami, by chcel disponovať každý a vám ich teraz dávame k dispozícii, len ich využívajte a pomôžte si.