Numerológia Znamenia v číslach

Numerologický horoskop na dnes

Dátum narodenia:

Numerologická kalkulačka lásky

Numerologické zaujímavosti Numeronews

Deň rodičov a numerológia rodinnych vzťahov

Deň rodičov a numerológia rodinnych vzťahov

publikované | 24.07.2021

Deň rodičov si tento rok pripomíname 25.7. Aké je posolstvo tohto dňa podľa numerológie? Ktoré témy so sebou tento dátum prináša? A ako funguje numerológia rodinných vzťahov? Na našom numerologickom portáli nájdete aj ... Zistiť viac »

Všetky články

Numerologické rozbory Numeroprofily

Freddie Mercury

Freddie Mercury

spevák

Nezabudnuteľný Freddie Mercury z pohľadu numerológie. Odvaha a extrémy. Vášne a depresie. Všetko to mal v číslach. Rúcajúca sa veža, bez pevných základov. Symbolika čísel ho sprevádzala po celý život.

Petra Vlhová

Petra Vlhová

športovkyňa

Nezameniteľná Petra Vlhová a jej rovina odhodlania, ktorá ju posúva na stupienky víťazov. Téma fyzična a fyzickej sily sa u nej objavuje nielen v dátume narodenia, ale aj v samotnom rodnom mene.

Igor Matovič

Igor Matovič

politik

Ten, čo sa postaví zoči-voči nepriateľom: Igor Matovič. Síce s vysokou dávkou tvrdohlavosti, aj podľa čísel, ale zároveň so silným pudom ochrany slabých a utláčaných. Čo prezradia čísla na nášho premiéra?

Zuzana Čaputová

Zuzana Čaputová

politička

Rytierskosť, ochrana práv slabších a utláčaných. Liečivá sila dotyku a schopnosť doťahovať veci do konca. Čo všetko prezradia čísla na prvú slovenskú prezidentku?

Lady Gaga

Lady Gaga

speváčka

Zrodila sa hviezda. Ohnivá a vášnivá Lady Gaga. Podľa numerológie by však mala dobre vážiť svoje činy, aby nemusela často začínať odznova. A čo hovoria čísla na ňu a Bradleyho Coopera? Hodili by sa spolu?

Peter Sagan

Peter Sagan

športovec

Fenomenálny Peter Sagan – čo sa skrýva za jeho úspechom? Numerológický rozbor jeho dátumu narodenia » životné číslo » numerológia mena. Čo všetko prinieslo posledných pár rokov do jeho života?

Angela Merkel

Angela Merkel

politička

Čo prezrádza numerológia o nezlomnej Angele Merkelovej? Osobná odvaha, veľký pracovný zápal a problémy vo vzťahoch. Najmocnejšia žena sveta, na ktorej meno sa nezabudne.

Andrej Kiska

Andrej Kiska

politik

Sloboda, ženy a nízke sebavedomie. Numerologický profil prezidenta Andreja Kisku hovorí aj o veľmi náročnej vibrácii jeho mena. Čo všetko prezradí o ňom dátum narodenia?

Marine Le Pen

Marine Le Pen

politička

Sloboda, chaos a zmena. Avšak nie sloboda pre druhých. Numerologický rozbor Marine Le Pen poukazuje na samozničujúceho vodcu - chorobne posadnutá mocou a peniazmi.

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron

politik

Môže za to všetko "zvláštny" vzťah s matkou? Francúzsky prezident Emmanuel Macron a jeho ženy. Novátor a vizionár bez väzby na realitu. Numerológia prezradí viac aj o jeho extrémoch.

Páter Pio

Páter Pio

svätec

Neviditeľná charizma z iného sveta. Páter Pio, milovaný a zároveň tŕňom v oku mocných. Numerológia a dátum jeho narodenia poukazujú na jeho fyzickú, aj duchovnú izoláciu.

Hillary Clinton

Hillary Clinton

politička

Večne neúspešná a večne druhá. Avšak ctižiadostivá, egom poháňaná. Osamelá a aj sebou klamaná. Hillary Daine Rodham Clinton, numerologický príbeh úspešne neúspešnej ženy.

Všetky osobností

Numerológia poznanie overené časom

Odhaľ magický význam čísel v numerológii. Čo sa skrýva za tvojim dátumom narodenia? Ktorý je ten ideálny partner? Trápia ťa rodinné vzťahy? S numerológiou nájdeš odpovede na mnohé otázky. Na našom numerologickom portáli si môžeš posvietiť aj na obchodné a biznis vzťahy. Zaregistruj sa u nás zdarma a užívaj si výhody registrovaných používateľov.

Vaše skúsenosti s numerológiou

Mala som pred sebou pracovný pohovor a jedna známa mi povedala, že si mam pozrieť numerologický horoskop na ten deň, že to celkom sedí. Keď som si ho prečítala, tak som sa pousmiala, že ma čaká asi celkom úspešný deň. Brala som to skôr tak s úsmevom... No keď som si ten horoskop prečítala ešte raz večer po tom pohovore, tak mi až potom došlo, že som v ňom mala skutočne zhrnutý ten deň a jeho priebeh. Odvtedy pribudol k mojej raňajšej káve ešte jeden rituál :) a už som ním nakazila aj niekoľko kolegýň v práci :)

Laura D.

Vaša stránka je super. Dala som si vypočítať rozbor svojej osobnosti a pochopila som veľa vecí. V práci som bola nespokojná už viac rokov. Nepochopenie od šéfa, nezhody s kolegami. Mali sme spolupracovať, ale skôr sme si to medzi sebou komplikovali. Hľadala som rôzne príčiny, hľadala som ich aj v sebe... A keď som si čítala ten rozbor tak som to tam videla ... no nie som ja veru kolektívny hráč podľa čísel a ani človek, ktorý je spokojný, keď je "zamestnancom".
Už dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou robiť si na svojom a slová, ktoré tam boli ma v tom len utvrdili a dodali mi odvahu.
Tak mi držte palce, som iba na začiatku, ale veľmi sa z toho teším, že som sa po rokoch odhodlala začať s vlastným podnikaním. Vlastne aj vďaka vám, tak som si povedala, že vám napíšem.

Lucia M.

Zdravotné problémy ma donútili pozerať na veci inak. Hľadal som odpovede na mnohé otázky a rôznymi cestami. Nikdy by ma ani nenapadlo, že zablúdim až k numerológii. V rozbore osobnosti boli pomenované presne tie zdravotné problémy, s ktorými som dlhé roky bojoval. Pýtal som sa sám seba, ako to môže až tak fungovať? Od toho času si pomáham v živote s numerológiou. Naposledy som si dokonca pozrel zo zvedavosti aj rozbor osobnosti zamestnanca, ktorého som sa chystal prijať. Celkom to na neho sedí a som s ním spokojný. Vyzerá to tak, že to využijem častejšie.

A chystáte aj nejaké ďalšie nové výpočty? Som zvedavý, čo vymyslíte. Fandím vám.

Zdeno K.

Priznám sa, že k takýmto stránkam som sa staval vždy skôr skepticky. Moja priateľka si dala vypočítať môj profil a potom mi ho poslala, že si ho mám prečítať. Zo zvedavosti som tak urobil a zostal som milo prekvapený, čo všetko tam bolo o mne napísané a hlavne čo všetko z toho na mňa ja sedelo. Dali sme si potom vypočítať aj rozbor nášho vzťahu ... no, ťažko sa nám to priznávalo, ale tie veci jednoducho na náš vzťah sedeli. Boli tam pomenované problémy, s ktorými sme sa v našom vzťahu už dlhšie trápili. Vzťah je už síce minulosťou, ale zostali sme v kontakte.

Ľubo P.

Hneď na začiatku vám posielam jedno veľké Ďakujem. Môj syn je v puberte a nevedela som si s ním dať dlšie rady. Čakala som, že to časom prejde a neprešlo. Bola som aj u psychológa. Nevedela som ako ďalej. Čítala som si veľa článkov na internete a medzi nimi som našla aj informácie o numerológii a rôznych rozboroch. Dala som si u vás vypočítať rodinný vzťah mňa a môjho syna. Ponúklo mi to iný pohľad, inak sa pozerám na to, ako to medzi nami je. Aj na svojho syna sa pozerám odvtedy inak a vzťah sa nám zlepšuje.

Ešte raz pozdravujem a posielam veľkú pusu vďaky.

Eliška V.